Telekom zajtra vypne 3G na polovici Slovenska, vo štvrtok vo zvyšku
Diskusia k článku: Telekom zajtra vypne 3G na polovici Slovenska, vo štvrtok vo zvyšku
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny ohľaduplnizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
2023-11-20 12:44:52
Dyskrimynácjá! Priekazne do ulíc!
|