Telekom zajtra vypne 3G na polovici Slovenska, vo štvrtok vo zvyšku
Diskusia k článku: Telekom zajtra vypne 3G na polovici Slovenska, vo štvrtok vo zvyšku
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Reklama
Od: Marek B
|
Pridané:
2023-11-20 15:26:44
Hlavne nech na to nedajú reklamu:
https://dopice.sk/sgx
|