Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Diskusia k článku: Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny gamerizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
2024-11-17 18:01:46
No...riešenie. Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche síce môže platiť, ale ak je holubov plná strecha, tak tam priekazne stačí švacnúť kameň alebo papek a jebať ľudové múdrosti.
|