Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Diskusia k článku: Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: vykon
Od: Hroch_asdf
|
Pridané:
2024-11-17 23:57:42
Neviem co robia, ze vo Win 10 je odozva Explorera tak extremne variabilna. Dokonca niekedy ma problem spustit suvisiace komponenty / sluzby, teda nefunkcne vyhladavanie, dokonca odomknutie pocitaca je problem. Riesenie je samozrejme restart.
|