Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Diskusia k článku: Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: vykon
Od: M.Miiicho
|
Pridané:
2024-11-18 11:26:15
Viac kaš, viac adidaš
|