Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Diskusia k článku: Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: riešenie
Od: IvanHo
|
Pridané:
2024-11-18 22:53:04
A durony sa dali odomykat grafitovou ceruzkou, odomkla sa L2 cache, a stal sa neho Athlon. Dokonca aj bios ho tak následne identifikoval :)
|