Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Diskusia k článku: Intel uvedie CPU s veľkou cache ako AMD 3D V-Cache, ale nie pre desktopy
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: riešenie
Od: Pjetro de
|
Pridané:
2024-11-19 20:12:04
"Kľúčová pre CPU je L1. "
aha, takze preto rezen s dodatocnou X3D L3 cache dnes totalne drvi intela-dementela v hernom vykone o 30% (chujizmus 13900K/14900K o 27% a cisty c0c0tizmus s NIZSIM este raz NIZSIM multiT vykonim 285K o 33%, z toho ten priemer 30% na frak v hrach)
|