USA požadujú, aby Google predal Chrome a potenciálne aj Android
Diskusia k článku: USA požadujú, aby Google predal Chrome a potenciálne aj Android
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: desole
Od: ejkjkl
|
Pridané:
2024-11-22 02:12:38
a aka je alternativa???
Pritepleny firefox, kde vystvali normalnych developerov a vyfajcili googlu?
EU ale aj USA by mali sponzorovat vyvoj jadra a nadstavby nech si uz robi kazdy sam...
|