neprihlásený Utorok, 16. júna 2026, dnes má meniny Bianka, Blanka
USA požadujú, aby Google predal Chrome a potenciálne aj Android


Diskusia k článku: USA požadujú, aby Google predal Chrome a potenciálne aj Android

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

A este ten monopol. V skutocnosti sa jedna o oligopol viacerych firiem. Oligopol nie je len vtedy, ked vsetkym ostatnym branis v posobeni. Presne ako pises, kazdy tulpas si moze vytvorit prehliadac, napriek tomu, ked pozries SC tak Chrome 66%, Safari 18%. Obaja posobia na svojom piesocku ale spolu vytvaraju oligopol pre prehliadace. Prvy globalny tulpas MS, ktory sa chce s Edge pridat ma iba 5%. Samozrejme tiez by posobil v ramci oligopolu. No a prvy skutocny konkurent je Firefox s az 2.5%. Oligopol jak svina.

P.S.: Ked otvorim Google Search prvy krat, hned na mna vybehne SWITCH TO CHROME! Preco asi?

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".