USA požadujú, aby Google predal Chrome a potenciálne aj Android
Diskusia k článku: USA požadujú, aby Google predal Chrome a potenciálne aj Android
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: po funuse
Od: unreg.: Guest
|
Pridané:
2024-11-22 22:20:42
A este ten monopol. V skutocnosti sa jedna o oligopol viacerych firiem. Oligopol nie je len vtedy, ked vsetkym ostatnym branis v posobeni. Presne ako pises, kazdy tulpas si moze vytvorit prehliadac, napriek tomu, ked pozries SC tak Chrome 66%, Safari 18%. Obaja posobia na svojom piesocku ale spolu vytvaraju oligopol pre prehliadace. Prvy globalny tulpas MS, ktory sa chce s Edge pridat ma iba 5%. Samozrejme tiez by posobil v ramci oligopolu. No a prvy skutocny konkurent je Firefox s az 2.5%. Oligopol jak svina.
P.S.: Ked otvorim Google Search prvy krat, hned na mna vybehne SWITCH TO CHROME! Preco asi?
|