Apple má v budúcom roku začať používať aj vlastný WiFi čip
Diskusia k článku: Apple má v budúcom roku začať používať aj vlastný WiFi čip
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny optimalizatorizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
2024-12-13 14:55:00
Čiže stačí neveriť, že netreba vsetkemu verit, a to už impikuje, že je všetko ostatné priekazne pravda.
|