SpaceX si chce v Texase založiť vlastné oficiálne mesto
Diskusia k článku: SpaceX si chce v Texase založiť vlastné oficiálne mesto
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spacecrap
Od: Rumburak5
|
Pridané:
2024-12-19 11:16:39
10x? Preto este nedorucil ani 1% toho co nablabolil?
|