SpaceX si chce v Texase založiť vlastné oficiálne mesto
Diskusia k článku: SpaceX si chce v Texase založiť vlastné oficiálne mesto
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: pomýlený genóm
Od: Ludomila
|
Pridané:
2024-12-21 12:20:42
Len ci sa tam aj s jbmnt trnavakom vsetci pomestia...
|