Sonda Lucy úspešne odfotila asteroid, začala posielať fotky
Diskusia k článku: Sonda Lucy úspešne odfotila asteroid, začala posielať fotky
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
it guys here
Od: rfčš
|
Pridané:
2025-04-23 07:02:00
By ma zaujímalo, v akom pásme posiela dáta. Či to vedia aj rádioamatéry zachtiť a zdekódovať. Prípadne niečo viac o tejto technickej časti presunu núl a jednotiek naprieč dialavami vesmíru... A kde je bittorent na backup folder, do ktorého sťahujú prípadne. By sme im to zazálohovali, lebo také fotky spraviť nanovo by nebolo jednoduché...
|