USA vyšetrujú TP-Link, či nepredáva routery príliš lacno
Diskusia k článku: USA vyšetrujú TP-Link, či nepredáva routery príliš lacno
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
no CISCo je stále príliš drahé
Od: Fajnšmeker
|
Pridané:
2025-04-25 09:30:04
Príliš draho môže? Príliš lacno už nie? Takže rozdávať ich už ani nemusia...
|