20% až 30% kódu Microsoftu generuje AI
Diskusia k článku: 20% až 30% kódu Microsoftu generuje AI
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nefér
Od: Nefér
|
Pridané:
2025-05-01 11:16:13
Mňa by len zaujímalo, kde Microsoft trénovalo to AI - respektíve na akých dátach - podľa mňa vycucali github - to znamená, že ukradli know-how všetkých ostatných programátorov - výsledky z AI by mali patriť všetkým.
|