ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Diskusia k článku: ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: meranie
Od: erooirfjireioj
|
Pridané:
2025-05-31 20:53:58
A tie pracky sa kradli do rakiet, ano? Lebo tak vravela pani Ursula. A zachody sa kradli tiez? To som si ani nevsimol, to asi do tankov zas montuju vsak?
Tato zapadna propaganda je tak plytka, ze jej mozu verit len ti ozaj jednoduchi.
Na gejprajdy ste praveze fixovani v PS, lebo ich povazujete za vrchol demokracie. Tej vasej vytuzenej s jedinym povolenym spravnym nazorom - tym vasim :-)
|