ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Diskusia k článku: ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: meranie
Od: lolololol
|
Pridané:
2025-06-02 09:57:20
odjakživa bol prebytok elektriky v noci a nedostatok cez deň, preto je tzv. nočný prúd lacnejší... teraz OZE úplne mení exitujúci systém
|