ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Diskusia k článku: ZSE po zhoršení virtuálnej batérie umožní využiť nadbytočnú elektrinu inak, zdieľať s inými
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: meranie
Od: dskkwjdefkerkl
|
Pridané:
2025-06-03 20:31:10
No tak to vyvrat!
Tie obete od 2014 su poctivo zadokumentovane. Banderovcov ti potvrdia radi aj poliaci a pamatnici z vychodneho Slovenska, co robili. Nazvy ulic v UA mestach po tychto "hrdinoch" si snad vies dohladat aj sam, rovnako tak stavanie pomnikov tymto "hrdinom".
V 2014 rusi vysli zo zakladni na Kryme, ktory sa chystali navstivit majdanisti. Dom Odborov v Odese sa asi tiez podla teba nestal a ti snajpri z Majdanu sa "vysetrili".
Ani toto v Zaporozi sa vlastne "nestalo" https://dzen.ru/a/ZhowJitXTXL7ydNQ
Ale vsetko je podla progresivnej bublinky v poriadku. Ved nacisti boli fajn chalani a je cas ich rehabilitovat, vsak?
A vobec na UA sa nehajluje a nemaju tam faklove pochody na banderove narodky, ale ze vobec, vsak?
|