Štát otvára diskusiu ako podporiť budovanie rýchleho prístupu na Internet
Diskusia k článku: Štát otvára diskusiu ako podporiť budovanie rýchleho prístupu na Internet
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: tukabel
Od: Ejha
|
Pridané:
2025-06-16 14:18:18
Na západe to nejde tak efektívne. Mali by sa ist ucit od VSD. Ja uz mam viazanost skoncenu na ADSL, cakam na optiku, ale podla toho tempa to je este aspon na rok robota...
|