Orange neskôr umožní reklamy na Markíze preskočiť po 3 minútach
Diskusia k článku: Orange neskôr umožní reklamy na Markíze preskočiť po 3 minútach
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Orange je ....
Od: VySteGdo
|
Pridané:
2025-06-18 15:11:27
Orange je krasna ukazka toho, ako vyzera korporat, ak ho vedu zakomplexovane osoby. Od kedy su vo veducich funkciach slovaci, ide to dole vodou. Im nestaci, ze za poslednych 5 rokov prisli o klucovych ludi, ktori to tam cele tahali.
Oni si musia najnovsie znepriatelit este aj zakaznikov. Uz to, ze VOP maju viac stran, ako zivotopis vodcu Severnej Korei o nieco svedci.
A teraz manazment Orangu prisiel s novym napadom, ako uz uplne donutit ludi, aby presli ku konkurencii. Naozaj sa cudujem francuzom, ze lokalny slovensky manazment stale podporuju. Neviem co bude bod zlomu.
|