Orange neskôr umožní reklamy na Markíze preskočiť po 3 minútach
Diskusia k článku: Orange neskôr umožní reklamy na Markíze preskočiť po 3 minútach
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Mam v pi...i celu nark9zu
Od: 1234567800
|
Pridané:
2025-06-18 15:29:31
Aby som bol nasraty na Markizu najprv by som ju musel aspon obcas pozerat.Nakolko to neni ani sekunda za tyzden ma to vobec nesere.Pre mna to je televizia urovne TV SHOP.Ironia tejto doby ze mate v kablovke 100 kanalov a nemate si co pozriet.Na mieste managerov z Markizy alebo Jojky a podpbnych akoze TV by som prestal podcenovat ludi.Oni sa naucili od politikov-ze ludia su stado a zeru slamu.Aj ked mame medzi nami takych exotov co zeru vsetko co im media podsuvaju.
|