SpaceX sa so Starship nedarí, ďalšia explodovala na Zemi
Diskusia k článku: SpaceX sa so Starship nedarí, ďalšia explodovala na Zemi
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: cesta na Mars
Od: 31337
|
Pridané:
2025-06-19 12:32:34
Nechápem na čo narážaš. Ak ti príde pokrok vesmírnych technológií pomalý za posledných 60 rokov, práveže by si mal byť šťastný že do toho firmy ako SpaceX (a ďalšie) toľko investujú. Či ako presne si predstavuješ pokrok?
|