Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Diskusia k článku: Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: lolll
Od: hulvat2
|
Pridané:
2025-07-09 10:06:28
V com je Edge mensie zlo ako Chrome?
|