Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Diskusia k článku: Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
uvodna obrazovka
Od: majkrosoft edz
|
Pridané:
2025-07-09 11:31:22
spustanie edge najviac spomaluju retardovane defaults, kde su zapnute news, pocasie, pozadie a dalsie somariny, ktore ked vidim chytam infarkt a vsetkym zakaznikom ich bez milosti vypinam
|