Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Diskusia k článku: Užívateľské rozhranie Microsoft Edge zrýchlilo, zobrazí sa pod 300 ms
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: lolll
Od: Berg
|
Pridané:
2025-07-09 16:53:36
Chrome je Bloatware Chromium.
Edge este az tak nie, MS je pomalsi v monetizacii user data.
|