Apple predala 3 miliardy iPhonov
Diskusia k článku: Apple predala 3 miliardy iPhonov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: vitám v klube
Od: hdhshd
|
Pridané:
2025-08-03 12:27:56
v tom pripade by som odporucil zainvestovat do nejakeho 5 rocneho za 50 eur s dvoma simkami cim eliminujete priekazne jeden telefon
|