Apple predala 3 miliardy iPhonov
Diskusia k článku: Apple predala 3 miliardy iPhonov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: vitám v klube
Od: Telefonista
|
Pridané:
2025-08-05 22:24:29
A načo má mať notebook vo vačku? Či kedy bude dosť, nosiť na uchu 24" monitor??
|