Železnice najskôr donútili cestujúcich na elektronický nákup, teraz ním zdôvodňujú úplné ukončenie predaja lístkov
Diskusia k článku: Železnice najskôr donútili cestujúcich na elektronický nákup, teraz ním zdôvodňujú úplné ukončenie predaja lístkov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: online nákup je jedna vec
Od: boris11
|
Pridané:
2025-08-13 08:59:13
no lebo dnes je problem naistalovat k tym automatom aj kameru ktora ho bude snimat
navyse vacsina tych listkou by bola kupovana nie za hotovost, ale kartou a teda vykradnut taky automat sa moze oplatit len hlupakovi
|