ZSSK zásadne nezvláda prechod na elektronický predaj, na začiatku školského roka má rozsiahly výpadok
Diskusia k článku: ZSSK zásadne nezvláda prechod na elektronický predaj, na začiatku školského roka má rozsiahly výpadok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: chyba za chybou
Od: Resta
|
Pridané:
2025-09-01 14:41:26
Mame elektronicku evidenciu trzieb (eKasa) a financna sprava ked pride na kontrolu, tak nema odkial vediet kolko mas hotovosti a kolko si platil cez kartu, lebo datova sprava co posiela kazda kasa neobsahuje platidla... Od vzniku doteraz to neopravili, lebo system na mieru, ten kto to robil uz davno neexistuje a ten kto to vymyslal bol cisty diletant.
|