Apple prišla o pozíciu najväčšieho výrobcu smart hodiniek
Diskusia k článku: Apple prišla o pozíciu najväčšieho výrobcu smart hodiniek
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
jablko-hodinky
Od: fetka
|
Pridané:
2025-09-01 21:13:34
Apple watch su tak do prace, do skoly, do obchodu... odmerat kroky, zatelefonovat, urobit platbu. A sup vecer na nabijacku. Bohu vdaka mam Honor, ktore nabijam 2x za mesiac. Tie appli mozu mat design aky chcu ale na outdoor nie su. Mozno tak pre geekov, alebo nesportovcov.
|