O2 výrazne zdražuje hovory a SMS na predplatenkách
Diskusia k článku: O2 výrazne zdražuje hovory a SMS na predplatenkách
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dakujeme dakujeme
Od: bubelaj456789
|
Pridané:
2025-09-29 14:50:31
už to svinstvo neber. vidieť, že o riadení podniku máš nulové znalosti. len bliakaš nezmysly.
|