Štát potvrdil znefunkčnenie aplikácie Zoom softvérom eID klient 5.1, ponúka riešenie
Diskusia k článku: Štát potvrdil znefunkčnenie aplikácie Zoom softvérom eID klient 5.1, ponúka riešenie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: windows
Od: XMen
|
Pridané:
2025-10-03 12:51:25
Podla mna to mozne je. Windows nacitava kadeaky sajrat ale potvrdit to neviem, lebo aj kvoli tomuto uz dlho pouzivam linux.
|