Štát potvrdil znefunkčnenie aplikácie Zoom softvérom eID klient 5.1, ponúka riešenie
Diskusia k článku: Štát potvrdil znefunkčnenie aplikácie Zoom softvérom eID klient 5.1, ponúka riešenie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: windows
Od: skxlfmcmz
|
Pridané:
2025-10-03 13:12:07
blikače stavané na 555 nevyžadujú ovládače!
|