DVB-T na Slovensku je definitívne mŕtve, aj Joj ukončuje voľné vysielanie
Diskusia k článku: DVB-T na Slovensku je definitívne mŕtve, aj Joj ukončuje voľné vysielanie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Titulok príspevku musí mať dĺžku aspoň 5 znakov.
Od: Sefik
|
Pridané:
2026-06-02 00:08:18
A ty choď do matky piči do Ruska.
|