Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Diskusia k článku: Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
na panske hrdlačiť.
Od: na pánske hrdlačiť
|
Pridané:
2025-11-17 10:41:32
Všetci do práce.
|