Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Diskusia k článku: Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: na panske hrdlačiť.
Od: holôpičôv
|
Pridané:
2025-11-17 10:49:31
A čo takto mať narodeniny 2x do roka, samozrejme by k tomu pasovalo zrušiť jeden týždeň dovolenky, aby si to mohol štát dovoliť aj pre poslancov.
|