Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Diskusia k článku: Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
sljdfljffj
Od: Gertrudo
|
Pridané:
2025-11-17 13:01:25
Uz som si myslel ze chcu zrychlit vydavania novych modelov, to by ma celkom pobavilo keby skratili vyvoj novych modelov na polroka.
Ale ked to len takto rozdelia tak ok, dovody z clanku su asi aj pomerne logicke, a aj to ze najprv drahsie, tie kupuju ludia kvoli statusu, a apple "plebs" si polroka pocka.
|