Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Diskusia k článku: Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny konsenzualizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
2025-11-17 13:05:27
Tak logicky, že pri určitej kvalite výstavby priekazne netreba najskôr posielať plebs na testovanie.
|