Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Diskusia k článku: Apple bude uvádzať nové iPhony dvakrát do roka
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: niekomu dobre strasi vo vezi
Od: Marhulka
|
Pridané:
2025-11-17 14:05:15
Pleties si Sugar Dad a 19rocneho Juliusa z Marikovej. Kym prvy neriesi cenu, pretoze chce to najlepsie, jemu jedno kolko necha v obchode, netankuje za 20 euro ani si nepoziciava od kamaratov, ked ide s babou na pizzu.
Ten druhy to ma horsie, musi uvazovat ci vezme k pausalu najnovsi ajfon, alebo radsej nie, pretoze zasa bude cely rok tankovat do 4koveho golfa iba za 20 euro. Na druhu stranu si uvedomuje, ze ak chce na hasicskej zabave skorovat, tak novy ajfon potrebuje.
|