Cez peeringový uzol SIX tiekol výrazne viac ako terabit, opäť vďaka hokeju
Diskusia k článku: Cez peeringový uzol SIX tiekol výrazne viac ako terabit, opäť vďaka hokeju
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
multicast
Od: OriginalnyKoumakSK
|
Pridané:
2026-02-18 17:40:58
Ak by si vsetci ISP nekopali iba na vlastnom piesocku a aj poskytovatelia obsahu by sa chytili trosku rozumu, mohli si vytvorit vzajomnu distribuciu cez multicast a ten uz nech si lokalne v ramci svojej siete ISP unicastovo distribuuju ako len chcu. Nuz, ale to by som chcel privela.
Popritom telekom na DSL magiu to pouzival a aj par dalsich malych ISP tak sirili TV retransmisie...
Vtedy by zahul na SIXe nebol, ale to uz by sa nad tym neukajali ti, co sa vytesuju s co najvyssich grafov vytazenia.
|