Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
FUUUU
Od: Mr X
|
Pridané:
2026-03-20 09:48:15
Neviem, či je dobré stavať dátové centrá vo vesmíre, lebo keď AI preberie moc a presmeruje sa na servre vo vesmíre, tak ju nebude možné jednoduché vypnúť ON/OFF vypínačom ako tu na zemi
|