neprihlásený Nedeľa, 14. júna 2026, dnes má meniny Vasil
Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre


Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Neviem, či je dobré stavať dátové centrá vo vesmíre, lebo keď AI preberie moc a presmeruje sa na servre vo vesmíre, tak ju nebude možné jednoduché vypnúť ON/OFF vypínačom ako tu na zemi

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.