Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: skvely napad
Od: ____________
|
Pridané:
2026-03-20 11:24:27
mesiac ako mesiac, taky mesiac na mesiaci a potom sa uvidi
|