Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Aj ja chcem datove centrum
Od: ddddddddddddddddddddddd
|
Pridané:
2026-03-20 13:58:11
Napis Bonnie Blue, ta to vidi a cini podobne.
|