Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: skvely napad
Od: otasska
|
Pridané:
2026-03-20 14:45:17
Mesiac je vlastníctvo mimozemšťanov, preto sa tam 53 rokov nebolo ale teraz dali šediváci malú výnimku na návštevu pretože pozemšťania donesú nové vydanie Epstein files.
|