Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: skvely napad
Od: __________
|
Pridané:
2026-03-20 15:11:30
pre anglofilov
oneSTone /vanSTvan/
|