Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
vesmir vs. more
Od: mor_PH_eus
|
Pridané:
2026-03-20 15:59:00
a preco je lepsie mat DC na obeznej drahe nez v mori?
|