Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
len pre info
Od: lolofonder
|
Pridané:
2026-03-21 00:15:38
aj planeta zem sa nachadza vo vesmire, preto su vsetky datove centra vo vesmire. netreba si to komplikovat.
|