Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Diskusia k článku: Aj Blue Origin chce postaviť dátové centrum vo vesmíre
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Minimum heat dissipation in space
Od: Ferichecky
|
Pridané:
2026-03-22 13:10:51
A ako ochladis horucu stranu toho clanku vo vesmire? Vodou?
|