SpaceX sa opäť rozpadol Starlink satelit na orbite
Diskusia k článku: SpaceX sa opäť rozpadol Starlink satelit na orbite
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: No tak teda
Od: PPQus
|
Pridané:
2026-03-31 13:47:22
to je snad jedno odkial. dolezity je vysledok.
|