SpaceX sa opäť rozpadol Starlink satelit na orbite
Diskusia k článku: SpaceX sa opäť rozpadol Starlink satelit na orbite
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Žeľezo
Od: Miloš Chamule-ulej
|
Pridané:
2026-03-31 14:59:08
Konečne viem, kam poslať autá s vozíkmi už z diaľky sa hlásiace hlasitým volaním "žeľezóóóóó", ktoré ma otravujú každý týždeň.
|